Naše služby

Vypracovali jsme speciálně pro Vás vzdělávací a ozdravný program Účinná pomoc při onemocněních podpůrných a pohybových ústrojí a doprovodných nemocích (bolestech hlavy, brnění v prstech rukou a nohou, hučení v uších, zhoršení zraku, bolestech srdce, onemocněních močového a pohlavního systému, funkční neplodnosti u žen apod.). Tento program obsahuje 5 kompletních procedur zahrnujících korekci páteře a různé druhy masáží (rehabilitační, vakuová, vibrační) s použitím přírodních olejů, gelů a balzámů.

V novém roce bude pokračovat v činnosti také škola endogenního dýchání.
Každý čtvrtek od 16:00 do 18:00 hodin budou probíhat semináře a praktické vyučování na trenažérech-inhalátorech Frolova, a také Vás seznámíme s výsledky, kterých, jsme s našimi pacienty dosáhli v průběhu posledních dvou let.

Každou středu od 16:00 do 18:00 hodin Vás zveme na seminář na téma Současná situace s pitnou vodou ve světě, kde se dozvíte, jakou pitnou vodu je třeba užívat pro zachování zdraví, co je to strukturování vody a proč je pro nás tak důležitá. Poradíme Vám také ohledně použití domácích filtrů pro čištění vody.

Na základě Vašich četných požadavků jsme zařadili do programu na rok 2005 semináře na téma Harmonie duševního a fyzického zdraví člověka. Poznání sama sebe. Vnitřní a vnější ekologie člověka. Tyto semináře budou provádět známí čeští i zahraniční odborníci. Termíny seminářů a veškeré další informace sdělíme dodatečně.

V novém roce jsme pro Vás připravili také cyklus lekcí v novém programu o negativní roli parazitů v našem životě a prostředcích boje proti nim. Semináře na toto téma Přístroj Zapper se budou konat každé úterý od 16:00 do 18:00 hodin.

Dozvíte se, jak se efektivně bránit proti parazitům žijícím v našem organismu, o antiparazitární vibrační teorii americké profesorky Hildy Klarkové, o přístroji Zapper a zapperoterapii, seznámíme Vás s přírodními antiparazitárními přípravky Vitagor, Šambala, Kovčeg, které jsou vyrobeny z ekologicky čistých materiálů. Povíme Vám o roli enterosorbentů při očišťování organismu od parazitů a způsobech posílení imunitního systému člověka. Dozvíte se i to nejdůležitější — jak chránit naše děti před parazity všech druhů.

V našem centru si můžete zakoupit přírodní přípravky, Frolovův dýchací trenažer, přístroj Zapper a také populárně naučnou literaturu o otázkách, které Vás zajímají. V případě, že nebudete mít možnost navštívit naše centrum osobně, můžete zaslat objednávku přípravků nebo přístrojů poštou nebo přes internet, zboží vám pak zašleme na uvedenou adresu na dobírku.

Vždy jsme připraveni pomoci ochránit a posílit Vaše zdraví! Vždy jsme připraveni poskytnout vám pomoc v těžké chvíli!

Upřímně Vaši MUDr. Igor Kozlova MUDr. Tatjana Kozlova

Frolovův dýchací trenažer
Komplex Dolphin - léčba onemocnění nosu
Boj proti parazitům
Prodej a objednávky
Aparat AMIGO - metoda samoléčení bolestí páteře
PROGRAM "HUBNEME ZA TÝDEN". PRODUKTY FIRMY "LEOVIT"
Kde nás najdete
MUMIO

+420 603 537 825

Mumio Koplex Dolphin