PROGRAM "HUBNEME ZA TÝDEN". PRODUKTY FIRMY "LEOVIT"

„Hubneme za týden“ je optimální schéma postupného snižování
a stabilizace tělesné hmotnosti! Umožňuje přesnou kontrolu
kalorické hodnoty každého příjmu potravy a zabezpečení
organizmu výživnými a biologicky aktivními látkami.
Kdekoli se ocitnete – stále jste sytí! Chutně, jednoduše,
efektivně!


Program vyvážené stravy na snížení tělesné hmotnosti „Hubneme za týden“ je určena těm, kteří nemají čas zaměstnávat se svou osobou – nestačí si připravovat speciální stravu, chodit do fit-centra, nechtějí se týrat drastickými dietami a nebezpečnými tabletkami. Tento program obsahuje instantní, chutné, plnohodnotné, koncentrované pokrmy, připravené výhradně z vybraných ingrediencí: čerstvé zeleniny, ovoce a krup nejlepší jakosti. Inovace dietologie: vyváženost chuti a zdraví a vyváženost tělesné hmotnosti a formy. Receptura byla vyvinuta skupinou vědců Institutu výživy Ruské akademie lékařských věd a Americké dietologické asociace na základě výzkumů uskutečněných M.Montingacem, D.Brand-Millerem, T.Woleverem, K.Schitzem a M.Greenwod-Robinsonem. Výsledkem mnohých výzkumů optimální vyvážené stravy se stal dietní komplex „Hubneme za týden!“ Kalorická hodnota a vzájemný poměr výživných látek sestavený s dokonalou matematickou přesností dovolují nejen rychle a chutně se stravovat, ale také se zároveň udržet v dobré formě.


PROGRAM „HUBNEME ZA TÝDEN“ ZAJIŠŤUJE:
 • snídani, oběd, večeři
 • úsporu času
 • pestrost potravin
 • snížení chuti k jídlu
 • zvýšení intenzity metabolizmu
 • zachování fyzické a intelektuální výkonnosti
 • odvedení produktů metabolizmu z organizmu
 • přispívá ke zlepšení stavu ochranného filmu pokožky
 • komfortní zhubnutí
 • prokazatelný výsledek
Program „Hubneme za týden“ předpokládá:

 • pomáhá snížit kalorickou hodnotu přijímané stravy
 • drobné jídlo 4-5x denně
 • vyváženost denních potravinových dávek
 • omezení spotřeby tuků
 • snížení objemu konzumované stravy při dlouhodobé spotřebě (během měsíce a déle)
 • snižování tělesné hmotnosti v závislosti na konkrétních
 • odlišnostech organizmu při zachování předepsaných přídělů potravin
 • aktivní životní styl
 • vyvážená spotřeba bílkovin, sacharidů a tuků (19-27%, 50-55%, 19-29%).

Program je rozpracován na pracovní týden a je sestaven z pěti variant denních potravinových přídělů. Jídelníček zahrnuje instantní polévky, kaše a nápoje (kvasy a kompoty). Sestava z jídel ruské, italské, francouzské a japonské kuchyně dovoluje sjednotit příjemné s užitečným – hubnout, zatímco zdravě a pestře jíte.

Ke snídani je nutno vypít 1 sklenici kompotu „Pochudin“. Tím snížíte chuť k jídlu a zvýšíte intenzitu výměnných procesů a výkonnost.
Pokud již máte velký hlad, můžete sníst cokoli z doporučeného přídělu a také, pokud to nedokážete ovládnout, vypít jednu sklenici vody, bylinného čaje nebo št´ávy.

Dopoledne pak snězte ovoce.

Oběd bude dostatečně sytý. Pokud v době mezi obědem a večeří pocítíte hlad, je dobré namísto „zakousnutí něčeho malého“ vypít k svačině sklenici kvasu „Celkově posilujícího“ nebo „Tonizačního“ (67 kcal), které vám pomohou zbavit se nepříjemných pocitů v žaludku a zásobit se energií, nebo sníst něco z ovoce nebo zeleniny (47 kcal). Kvas „Čistící“ k večeři podporuje odvádění produktů metabolizmu z organizmu. Zajišťuje pocit sytosti a naplnění žaludku a také zlepšuje stav pokožky.

Doporučené kvasy pomáhají značně snižovat kalorickou hodnotu potravinových dávek, mají blahodárný vliv na orgány a tkáně organizmu. Jsou vyrobeny na ovesném základě s přídavkem ovoce a zeleniny, pokrmových i léčivých rostlin a pochutin.

Bereme-li v úvahu kalorickou hodnotu normovaných denních potravinových přídělů programu, pohybující se od 404 do 445 kcal denně, je nutné doplnění stravy o produkty celkové kalorické hodnoty 500 kcal denně, přičemž se významná část doplňující stravy musí skládat ze zeleniny a ovoce. Zejména je nutné doplnění snídaně do celkové hodnoty 840 kJ/200 kcal. Doplňující potraviny je možno vybírat podle vlastního uvážení a nejsou závazné.

Doporučovaná dieta je pro organizmus přirozená a není třeba podstatných omezení objemu stravy. Zaručuje snížení tělesné hmotnosti pomocí snížení kalorické hodnoty stravy a také pomocí konzumování zeleniny, ovoce, bylin a pochutin potlačujících apetit, podporujících spalování tuků v tkáních a odvádění zplodin metabolizmu z organizmu, zintenzivňujících látkovou výměnu a působících antioxidačně, tonizačně a stimulačně. Výsledek uplatnění těchto doporučení bude pozorován v závislosti na individuálních zvláštnostech organizmu.

NUTNÁ DOPLŇUJÍCÍ STRAVA – doporučeno pro doplnění kalorické hodnoty 1 jídla na 840 kJ/200 kcal až do 1 680 kJ/400 kcal.

Doba přijímání potravy Doplňující strava
(podle přání – není závazné)
množství
Kalorická hodnota kJ/kcal
Snídaně Přírodní jogurt nebo
Vařené vejce nebo
Káva bez cukru
100 g
1 ks
200 g

205,8 kJ / 49,0 kcal
325,5 kJ / 77,5 kcal
58,8 kJ / 14,0 kcal
Oběd Zeleninový salát s rostlinným tukem 100 g 512,4 kJ / 122,0 kcal
Večeře Netučná ryba 100 g 323,4 kJ / 77,0 kcal
Na noc Kefír, kvas nebo kompot 100 g 130,2 kJ / 31,0 kcal
Celkem 1 556,1 kJ / 370,5 kcal
P

Konzumace doplňujících vitamínových a minerálních komplexů MEGAMAX od LEOVIT je vítána. Připouští se spotřeba 50 – 100 g ovoce a zeleniny během celého dne.

Konzumace těchto nízkokalorických a dietních produktů není omezená, podle přání je můžete konzumovat jak v komplexu, tak odděleně.

Při dlouhodobé konzumaci je pozorováno snížení objemu potřebné stravy, a to z důvodu nižší spotřeby energie, protože organizmus pracuje ekonomičtěji než na počátku programu.

Program „Hubneme za týden“ může být realizován doma, v zaměstnání i na chatě. Když si s sebou vezmete svůj denní potravinový příděl, můžete během několika minut připravit snídani, oběd nebo večeři a během dne hubnout, zatímco konzumujete chutné a zdravé produkty. Nezáleží na tom, v jakém pořadí konzumujete jednotlivé denní potravinové příděly a jestli vám některý z nich zachutnal víc než ostatní, jezte ho na zdraví – na výsledek snížení váhy to nebude mít vliv.

Je na vás, jak dlouhou dobu budete dodržovat program „Hubneme za týden“. Rozhodněte se podle sebe, zda to bude týden nebo šest měsíců, s přestávkami nebo bez nich. Optimální varianta je 2 týdny diety a 1-2 týdny přestávka (podle vlastního přání), během které budete konzumovat kompot „Pochudin“ a kvas „Čistící“, a potom znovu opakovat Program.

Každý z těchto přídělů potravy je možno konzumovat v libovolný den týdne a v libovolném sledu. Protože je všech pět přídělů rovnocenných, můžete si vybrat ty, které se vám nejvíce líbí, a vyloučit ty, které vám nejdou k chuti. V sobotu a v neděli máte tři varianty stravování:

1. Použít libovolný z pěti denních potravinových přídělů Programu „Hubneme za týden“.
2. Samostatně si připravit snídani, oběd a večeři s použitím co nejvíce zeleniny, ovoce, netučného masa, ryb a mléčných produktů se sníženou kalorickou hodnotou.
3. Jíst vše, co se vám zachce, ale nezapomínat, že jste se rozhodli hubnout.

Efektivita programu je potvrzena klinickými zkouškami, provedenými na Státní univerzitě Vědecko-výzkumného ústavu výživy Ruské akademie lékařských věd.

*Doporučeno Vědecko-výzkumným ústavem výživy Ruské akademie lékařských věd*

PAMATUJTE!
Po zhubnutí není možné si podržet stabilní váhu bez fyzické zátěže a dodržování diety. Víc choďte, pobývejte na čerstvém vzduchu, pravidelně jezte a... radujte se ze života!


Dodržujte doporučený návod k přípravě.

Způsob uchovávání: Uchovávat na suchém místě chráněném před světlem při pokojové teplotě.
Doporučení:
Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin.
Potravina splňuje očekávaný účel pouze jako součást nízkoenergetické výživy.
Nezbytnou součástí výživy spotřebitele mají být i běžné pokrmy a potraviny.
Určeno pro osoby starší 18 let.

Upozornění: U citlivých osob může vyvolat projímavé účinky.

Hmotnost balení: 0,657 kg

EAN kód.
Značka – označení materiálu obalu (na krabičce i na sáčcích).
Panáček a koš.
Výrobce: OOO firma LEOVIT nutrio, 127410 Moskva, ul. Pomorskaja 33, Ruská federace
Dovozce: MUDr. Tatiana Kozlova, Centrum zdraví, Stříbrského 682/16, 149 00 Praha 4-Háje, ČR
Frolovův dýchací trenažer
Komplex Dolphin - léčba onemocnění nosu
Boj proti parazitům
Prodej a objednávky
Aparat AMIGO - metoda samoléčení bolestí páteře
PROGRAM "HUBNEME ZA TÝDEN". PRODUKTY FIRMY "LEOVIT"
Dehydrované potraviny "Leovit"
Menu 1-5 dnů
Kde nás najdete
MUMIO

+420 603 537 825

Mumio Koplex Dolphin