MUMIO

Mumio je starodávný univerzální prostředek. Dobývá se v jeskyních v těžko dostupných horách, kde se vyskytuje v podobě inkrustací a rampouchů v trhlinách skal. Pro své léčivé účinky je nazýváno „zázračný balzám“, „míza hor“, „krev skal“ apod.

V posledních letech pokračuje zkoumání mumia v Leningradském chemicko-farmaceutickém institutu, Institutu organické chemie Akademie věd, Kirg, SSR, Taškentském vědecko-výzkumném institutu a v řadě dalších vědeckých zařízení.

Vyčištěné mumio má tmavohnědou barvu, vazkou, lepivou konzistenci, která v teplých rukou měkne, specifickou vůni a pronikavě palčivou chuť. Beze zbytku se rozpouští ve vodě.

Mumio obsahuje asi 28 chemických prvků, 30 makro- a mikroelementů, dále až 10 různých kovů, 6 aminokyselin, řadu vitaminů skupiny B, C a A, éterické oleje, včelí jed a propolis, z nichž každá jednotlivá složka má schopnost pozitivně ovlivňovat metabolizmus organizmu.

Mumio posiluje regenerační procesy, působí jako protizánětlivý, antiseptický a celkově posilující prostředek, a také regeneruje sníženou funkci periferních nervových kmenů. Má obranně-adaptogenní vlastnosti, odstraňuje pocit únavy a celkově posiluje lidský organizmus, napomáhá regeneraci a obnově ztracené energie. Díky jeho složení, obsahu velkého množství chemických prvků, aminokyselin, tak šťastně kombinovaných v jedné látce, je mumio efektivním prostředkem při mnoha různých onemocněních. V mnohých farmaceutických přípravcích je obsaženo nanejvýš osm různých chemických látek, ale mumio obsahuje kolem 50 komponentů vybraných přírodou.

Frolovův dýchací trenažer
Komplex Dolphin - léčba onemocnění nosu
Boj proti parazitům
Prodej a objednávky
Aparat AMIGO - metoda samoléčení bolestí páteře
PROGRAM "HUBNEME ZA TÝDEN". PRODUKTY FIRMY "LEOVIT"
Kde nás najdete
MUMIO
Mumio Ťanšanské očištěné
Klinické uplatnění preparátu MUMIO
Technologie přípravy mastí
Jak zajistíme pravé mumio
Certifikát o zdravotní bezpečnosti

+420 603 537 825

Mumio Koplex Dolphin