Co jsou paraziti?

Zakladatel parazitologie v Rusku akademik K. I. Skrjabin, který předvídal hrozné následky nákazy člověka cizopasníky, svého času řekl: "Ani ekonomický rozkvět ani blahobyt ani masové ozdravné akce nezajistí efektivní výsledky, pokud v zemi i nadále bude převládat neznalost a nevzdělanost."

Tak co to je za pojem parazitismus a proč paraziti jsou tak nebezpeční pro člověka?
Parazitismus je antagonistická symbióza (symbióza je jakákoliv forma soužití organismu různých druhů), kdy organismus jednoho druhu se usazuje na těle nebo v organismu jiného druhu a využívá ho jako prostředí k životu a jako zdroj potravy, čímž ho tímto poškozuje.

Cizopasníci se živí mízou, krví, tkáněmi nebo strávenou potravou svého hostitele, žijí uvnitř hostitele a mají na něj patogenní účinek, neboli požírají a otravují organismus, ve kterém žijí.
V medicíně je znám pojem pomalé infekce, ale tento termín se aplikuje převážně na viry, kter hledají útočiště v buňkách mezi jiným i v jednobuněčních cizopasnících. Lékařství se bohuže o tyto vůbec nezajímá, ale právě tyto trichomonadiny, lamblie, chlamýdie, plísně a hlíst různých druhů jsou pomalými infekcemi.

Ale medicína se ukázala být bezmocná v boji s pomalými infekcemi, protože stejně jako nemocný nedokáže zachytit moment infikování člověka nosiči infekce a nevšímá si počátečních fází onemocnění. V okamžiku, kdy se nemoc projevuje mnohými příznaky, stává se prakticky nevyléčitelnou.

Parazitární infekce

Lokalizace výskytu helmintů v orgánech lidského organismu
Lokalizace výskytu helmintů v různých orgánech lidského organismu

Základem kvalitní terapie při léčení jakéhokoliv onemocnění je odstranění faktoru, který toto onemocnění způsobil.

Na prvním místě původců onemocnění jsou infekční nosiče, mezi které patří víry-cizopasníci, bakterie, prvoci, plísně, hlísti.

Cizopasnici se dostávají do organismu lidí všech věkových kategorii, ale obzvlášť nebezpečná jsou pro dětí, starší osoby a pro ty, kteří dostávají hormony, kortikosteroidy, podstupují ozařování, nebo pro kuřáky.

Podle údajů Světové zdravotnické organizace 90% dětí, které se nedožijí věku do 5 let, umírají následkem parazitární infekce.

Parazitárním infekcím podle počtu postižených osob patří dnes 4. místo. První místo zaujímají kardiovaskulární onemocnění, druhé onkologická onemocnění a třetí — mrtvice ale všechna tato onemocnění jsou důsledkem výskytu cizopasníků v těle člověka.

Cizopasnící červy a jejích larvy během různých migračních úseků se usazují v orgánech, provrtávají cévy, narušují protirakovinovou obranu a teprve tehdy vznikají onemocnění.

Hlísti požírají potravinové zásoby člověka spolu s krví hostitele. Hlísti absorbují ve velkém množství křemík, což pro člověka představuje ohrožení života.

Chronická a mezi nimi i onkologická onemocnění jsou ze 60% vyvolána působením cizopasných červů. Podle údajů uváděných zdravotnickou literaturou během posledních deseti let se cizopasníci lokalizují v životně důležitých orgánech jako je mozek, srdce, průdušky, játra, ledviny atd. (údaje SZO z roku 1999). Pokud stav infikování cizopasníky trvá dlouho, trpí tím nejenom vnitřní orgány ale i imunitní systém.

Frolovův dýchací trenažer
Komplex Dolphin - léčba onemocnění nosu
Boj proti parazitům
Co jsou paraziti?
Příznaky parazitárních infekcí u člověka
Největší nebezpeší pro člověka cizopasníci
Jak se zbavit parazitů
Přírodní fytokomplexi
Fytokompex VITAGOR
Fytokompex ŠAMBALA
Fytokompex KOVČEG
Nová metoda zbavení parazitů. Přístroj Zapper
Komplexné čištění organismu. Upevnění imunity
Biologicky aktivní doplňky ze Sibiře
ABISIB
LOCHEIN
Články
Prodej a objednávky
Aparat AMIGO - metoda samoléčení bolestí páteře
PROGRAM "HUBNEME ZA TÝDEN". PRODUKTY FIRMY "LEOVIT"
Kde nás najdete
MUMIO

+420 603 537 825

Mumio Koplex Dolphin